EDİTÖR'DEN

EDİTÖR'DEN

24.06.2010 14:30

 EDİTÖR'DEN

İlk yapılanlar daima zor gelir insana ama başlangıç olduğu içinde hoşumuza gider. Her günün yeni bir başlangıç olduğuna inancımızı yitirmeden, uzun soluklu bir maratonla yörenin ilk online yerel gazetesini çıkarmaya talip olduk… Hani şair ne demişti :

 

‘Güneş doğsun her sabah ülkem gibi üzerine
Ay gölgeleri pusmasın asla ümitlerine

Bu Dünya seni çok sevsin bebek
Sende Dünya'yı’

 

Evet, yeni bir bebek doğdu… Adı; KEYSUN POSTASI…

Bebek diyorum çünkü dünyaya yeni teşrif etti. Bebeği büyütmek size bağlı. Keysun ovamızla ilgili bilgi görüş ve eleştirilerinizi Gazetemizle paylaşarak yeni yayın hayatına giren gazetemizi büyütebilirsiniz…Gazeteniz KEYSUN POSTASI , Online Portalımız www.cakirhuyukonline.com ile birlikte sizin sesiniz olmaya talip. Bizler Mevlana Hazretlerinin;

 

“ Dünle beraber gitti cancağızım,

 Ne kadar söz varsa; düne ait.

 Şimdi yeni şeyler söylemek lazım.”

 

Düsturu ile yola çıktık.. Önce, zarar vermeyeceksin! Prensibiyle hareket ederek,kalp kırmadan, sorunlara yapıcı yaklaşımla katkıda bulunmak.

Gazeteniz KEYSUN POSTASI aynı zamanda bir Paylaşım noktası da olacak yöredeki haberlerle birlikte , gazetenizde şiire,düşünsel sözlere, kültürel dokularada yer verilecek..

 

Yazmak, okumanın zekatı, buyrun zekatımızı verelim.Köşe yazılarınızı,fikirlerinizi, şiirlerinizi veya yöreyle ilgili sorunlarınızı ve varsa değişik yaklaşımlarınızı e posta adresimiz olan keysunpostasi@gmail.com adresine mail olarak yollayabilirsiniz…Keysun postası gazetemiz yöremize hayırlı olsun …